Berdal Gripline-A afvalcontainer kunststof 55 L grijs blauw deksel - H50200432 - afbeelding 1
Berdal Gripline-A afvalcontainer kunststof 55 L grijs blauw deksel - H50200432 - afbeelding 2
Berdal Gripline-A afvalcontainer kunststof 55 L grijs blauw deksel - H50200432 - afbeelding 3
Berdal Gripline-A afvalcontainer kunststof 55 L grijs blauw deksel - H50200432 - afbeelding 4

Berdal Gripline-A afvalcontainer kunststof 55 L grijs blauw deksel BAK00550-0001

Artikelnummer: H50200432

  • A-Line afvalcontainer
  • Gripline
  • Type Bak Gripline-A Special
  • BAK00550-0001
  • 8713331246543

van 1 € 41,47 per stuk 4,61 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • A-Line afvalcontainer

  • Merk Gripline

  • Type Bak Gripline-A Special

  • BAK00550-0001

  • 8713331246543

  • Gripline Specials

  • Diverse varianten en specials in emmers, kuipen en bakken

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier BAK00550-0001
Alternatief artikelnummer leverancier BAK005500001
EAN artikel 8713331246543
Intrastat CBS code 39231090
Artikel ID N10783597
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Facilitair - Huishoudelijk - Afvalverzameling - Afvalemmers - Afvalemmer kunststof
Productgroep A-Line afvalcontainers
Productsoort A-Line afvalcontainer
Type Bak Gripline-A Special
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Grijs
Inhoud 55 L
Aantal per pallet 50 stuks
Hoogte 56 cm
Diameter (top) 41 cm
Diameter (bodem) 34 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1