VVKplus 280 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP 1 pallet 288 stuks - H50001781 - afbeelding 1
VVKplus 280 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP 1 pallet 288 stuks - H50001781 - afbeelding 2

VVKplus 280 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP 1 pallet 288 stuks 490.00288.0424

Artikelnummer: H50001781

  • Vloerventilatiekoker PP VVKplus
  • VVKplus
  • Type 280
  • 490.00288.0424
  • 8712547400046

van 1 € 2.915,38 per set Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Vloerventilatiekoker PP VVKplus

  • Merk VVKplus

  • Type 280

  • 490.00288.0424

  • 8712547400046

  • Deze uitvoering is ontwikkeld in samenwerking met een architectenbureau en voldoet aan de nieuwste beluchting- en bouweisen

  • De minimale hoogte van de VVK Plus is 300 mm

  • Wanneer u een groter hoogteverschil moet overbruggen, kunt u de VVK Plus uitschuiven tot maximaal 500 mm

  • Daarnaast is er een verlengkoker beschikbaar die de lengte van de VVK Plus nog eens kan verlengen tot zelfs 700 mm

  • Deze verlengkoker kan ook op het uitstroomgedeelte worden geschoven, wanneer verlenging noodzakelijk is

  • Het inlaatrooster is zodanig geconstrueerd dat het niet uitmaakt hoe deze wordt geplaatst

  • De lamelvorm zorgt ervoor dat regendruppels of afstromend water niet de koker in kan stromen

  • Het inlaatrooster is robuust en kan tegen een stootje

  • De doorlaat van de VVK Plus is gebaseerd op half Waalsteenformaat

  • Hierdoor wordt een optimale luchtdoorstroming gegarandeerd

  • De uitstroomopening heeft aan de onderzijde een extra uitsparing

  • Deze zorgt voor een goede luchtdoorstroming

  • Ook als het isolatiemateriaal niet ver genoeg wordt weggesneden

  • De VVK Plus is compatible met andere half Waalsteenformaat vloerventilatiekokers

  • Alle half Waalsteencomponenten (verlengkokers en inlaatroosters) kunnen dus worden toegepast

  • De specieflap van de VVK Plus heeft een tweeledige functie: Het voorkomt een koude brug (=omlaag gevallen specie die op de koker blijft liggen en contact legt tussen de binnen-en buitenmuur)

  • Verder voorkomt het het doorslaan van water naar de binnenmuur

  • Tenslotte zorgen de afwateringsgootjes (vanaf de flap langs de zijkant van de koker) ervoor dat het water naar de buitenmuur wordt afgevoerd

  • Toepassing: Beluchtingskanaal voor muren

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: PP

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 490.00288.0424
Alternatief artikelnummer leverancier 490002880424
EAN artikel 8712547400046
Intrastat CBS code 3925901000
Artikel ID N10081854
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk VVKplus
Productgroep Vloerventilatiekokers
Productsoort Vloerventilatiekoker PP VVKplus
Type 280
Minimale bestelhoeveelheid 1 set
Verpakking 1 pallet 288 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1