GebuVolco 105 S-haak nummer 60 6.00x55 mm ijzer gegalvaniseerd - H50001771 - afbeelding 1
GebuVolco 105 S-haak nummer 60 6.00x55 mm ijzer gegalvaniseerd - H50001771 - afbeelding 2
GebuVolco 105 S-haak nummer 60 6.00x55 mm ijzer gegalvaniseerd - H50001771 - afbeelding 3

GebuVolco 105 S-haak nummer 60 6.00x55 mm ijzer gegalvaniseerd 105.00060.1020

Artikelnummer: H50001771

  • S-haak ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 105
  • 105.00060.1020
  • 8712547008235

van 1 € 57,63 per 100 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • S-haak ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 105

  • 105.00060.1020

  • 8712547008235

  • S-haken worden gebruikt om materialen te verbinden en zijn ideaal voor het snel ophangen van verschillende voorwerpen

  • De S-haken zijn verkrijgbaar in gegalvaniseerd of roestvaststaal A2

  • Toepassing: Verbinding tussen materialen zoals ketting of staaldraad, of het ophangen van voorwerpen

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 105.00060.1020
Alternatief artikelnummer leverancier 105000601020
EAN artikel 8712547008235
Intrastat CBS code 8302500000
Artikel ID N10001903
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep S-haken
Productsoort S-haak ijzer gegalvaniseerd
Type 105
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
d 6.00 mm
D 16 mm
L 55 mm
H 7 mm
Nummer Nummer 60

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1