GebuVolco 105 S-haak nummer 35 3.45x30 mm ijzer gegalvaniseerd - H50001766 - afbeelding 1
GebuVolco 105 S-haak nummer 35 3.45x30 mm ijzer gegalvaniseerd - H50001766 - afbeelding 2
GebuVolco 105 S-haak nummer 35 3.45x30 mm ijzer gegalvaniseerd - H50001766 - afbeelding 3

GebuVolco 105 S-haak nummer 35 3.45x30 mm ijzer gegalvaniseerd 105.00035.1020

Artikelnummer: H50001766

  • S-haak ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 105
  • 105.00035.1020
  • 105000351020

van 100 € 12,41 per 100 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 1 tot 3 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET niet worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 2 tot 3 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • S-haak ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 105

  • 105.00035.1020

  • 105000351020

  • S-haken worden gebruikt om materialen te verbinden en zijn ideaal voor het snel ophangen van verschillende voorwerpen

  • De S-haken zijn verkrijgbaar in gegalvaniseerd of roestvaststaal A2

  • Toepassing: Verbinding tussen materialen zoals ketting of staaldraad, of het ophangen van voorwerpen

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 105.00035.1020
Alternatief artikellnummer leverancier 105000351020
EAN artikel 8712547015875
Intrastat CBS code 8302500000
Artikel ID N10001950
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productclassificatie IJzerwaren - Kettingen - S-haken - S-haak verzinkt
Productgroep S-haken
Productsoort S-haak ijzer gegalvaniseerd
Type 105
Minimum besteleenheid 100 stuks
Nummer 35
L 30 mm
d 3.45 mm
D 9 mm
H 4 mm

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1