GebuVolco 106 gesloten S-haak nummer 30 2.40x30 mm ijzer vernikkeld - H50001762 - afbeelding 1
GebuVolco 106 gesloten S-haak nummer 30 2.40x30 mm ijzer vernikkeld - H50001762 - afbeelding 2
GebuVolco 106 gesloten S-haak nummer 30 2.40x30 mm ijzer vernikkeld - H50001762 - afbeelding 3

GebuVolco 106 gesloten S-haak nummer 30 2.40x30 mm ijzer vernikkeld 106.00030.1320

Artikelnummer: H50001762

  • Gesloten S-haak ijzer vernikkeld
  • GebuVolco
  • Type 106
  • 106.00030.1320
  • 8712547002998

van 1 € 32,52 per 100 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Gesloten S-haak ijzer vernikkeld

  • Merk GebuVolco

  • Type 106

  • 106.00030.1320

  • 8712547002998

  • Gesloten S-haken worden gebruikt om materialen te verbinden en zijn ideaal voor het ophangen van verschillende voorwerpen

  • De S-haken zijn gemaakt van vernikkeld staal en zijn daarmee corrosiebestendig

  • Er zijn meerdere leverbare afmetingen

  • Toepassing: Verbinding tussen materialen zoals ketting of staaldraad of het ophangen van voorwerpen

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer vernikkeld

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 106.00030.1320
Alternatief artikelnummer leverancier 106000301320
EAN artikel 8712547002998
Intrastat CBS code 7315900000
Artikel ID N10081954
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Gesloten S-haken
Productsoort Gesloten S-haak ijzer vernikkeld
Type 106
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
D1 5,0 mm
d 2.40 mm
D2 13 mm
L 30 mm
Nummer Nummer 30

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1