SilverMate 812 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x80/48 mm Pozidriv PZ 2 staal gehard verzinkt - H50000327 - afbeelding 1
SilverMate 812 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x80/48 mm Pozidriv PZ 2 staal gehard verzinkt - H50000327 - afbeelding 2
SilverMate 812 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x80/48 mm Pozidriv PZ 2 staal gehard verzinkt - H50000327 - afbeelding 3
SilverMate 812 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x80/48 mm Pozidriv PZ 2 staal gehard verzinkt - H50000327 - afbeelding 4
SilverMate 812 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x80/48 mm Pozidriv PZ 2 staal gehard verzinkt - H50000327 - afbeelding 5
SilverMate 812 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x80/48 mm Pozidriv PZ 2 staal gehard verzinkt - H50000327 - afbeelding 6
SilverMate 812 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x80/48 mm Pozidriv PZ 2 staal gehard verzinkt - H50000327 - afbeelding 7
SilverMate 812 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x80/48 mm Pozidriv PZ 2 staal gehard verzinkt - H50000327 - afbeelding 8

SilverMate 812 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x80/48 mm Pozidriv PZ 2 staal gehard verzinkt 812.50080.1022

Artikelnummer: H50000327

  • Spaanplaatschroef platkop Pozidriv staal gehard verzinkt Silvermate
  • Silvermate
  • Type 812
  • 812.50080.1022
  • 8712543649630

van 1 € 18,10 per 200 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfsvideo GebuVolco fasteners to the point

Productvideo Silvermate

Beschrijving

  • Spaanplaatschroef platkop Pozidriv staal gehard verzinkt Silvermate

  • Merk Silvermate

  • Type 812

  • 812.50080.1022

  • 8712543649630

  • De SilverMate Next generation schroeven hebben voor elke lengte en diameter, als unieke schroef in de markt, een eigen optimale spoed en specifieke kenmerken die licht of juist zwaar zijn aangebracht

  • Korte schroeven hebben juist een kleinere spoed om daarmee een hoge uittrekwaarde te bereiken

  • De langere schroeven, vanaf 60 mm tot 200 mm, zijn voorzien van een steeds groter wordende spoed, waardoor deze schroeven sneller in kunnen draaien

  • De huidige schroeftollen worden steeds sterker en sneller indraaien bespaart veel tijd

  • De focus van de SilverMate Next generation is gericht op 4 eigenschappen die minstens gelijk zijn aan de bekendste A-merken

  • 1) Met geringe aanzetdruk gaat de SilverMate Next generation schroef vanaf de eerste omwentelingen in het hout, met name bij schroeven met een type 17 freespunt is daar vaak veel meer druk voor nodig

  • 2) SilverMate Next generation schroeven breken duidelijk minder snel af bij hoge schroeftol belasting, diameter 4.0, 4.5 en 5.0 zijn versterkt

  • 3) SilverMate Next generation schroeven draaien merkbaar lichter in dan bijna alle andere merken die in de markt te koop zijn. Vooral bij de langere maten in 5.0 en 6.0 diameter is de indraaiweerstand 25-30 % lager

  • 4) SilverMate Next generation schroeven hebben door de speciale milling thread bij de punt, een laag splijtrisico wanneer de schroef nabij het kopse einde van een plank of lat wordt gebruikt<il>Tot slot is bij de SilverMate Next generation een wijziging in de verpakking doorgevoerd

  • De vertrouwde doos is gelijk gebleven, maar heeft nu geen kijkvenster meer zodat er bij afvalscheiding geen plastic meer in verwerkt is

  • Verpakking: doos

  • Kopvorm: platkop

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard verzinkt

  • Silvermate Screws Pozi

  • Silvermate Schrauben Pozi

  • Vis Silvermate Pozi

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 812.50080.1022
Alternatief artikelnummer leverancier 812500801022
EAN artikel 8712543649630
Intrastat CBS code 7318155890
Artikel ID N10862800
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk Silvermate
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Spaanplaatschroeven - Spaanplaatschroef platverzonken kop Pozidriv verzinkt
Productgroep Spaanplaatschroeven platkop Pozidriv
Productsoort Spaanplaatschroef platkop Pozidriv staal gehard verzinkt Silvermate
Type 812
Minimale bestelhoeveelheid 200 stuks
L1 48 mm
d 5.0 mm
L 80 mm
Aandrijving PZ 2
Aantal per overdoos 2000 stuks
Uitvoering Deeldraad

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1