Dulimex DX 8300-08090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x900 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm - H30204044 - afbeelding 1
Dulimex DX 8300-08090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x900 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm - H30204044 - afbeelding 2

Dulimex DX 8300-08090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x900 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V0.8090

Artikelnummer: H30204044

  • Anti-diefstalketting
  • Dulimex DX
  • Type 8300-08090
  • 8077.1V0.8090
  • 8716336540753

van 1 € 23,01 per stuk 2,56 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Anti-diefstalketting

  • Merk Dulimex DX

  • Type 8300-08090

  • 8077.1V0.8090

  • 8716336540753

  • Materiaal: gehard staal

  • Finish: verzinkt

  • Ommanteling: nylon hoes

  • Kleur hoes: zwart

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8077.1V0.8090
Alternatief artikelnummer leverancier 80771V08090
EAN artikel 8716336540753
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336404154
EAN ompak 8716336557683
Intrastat CBS code 73158200
Artikel ID N10000572
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kettingen - Veiligheidskettingen - Anti-diefstal ketting gehard verzinkt
Productgroep Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
Productsoort Anti-diefstalketting
Type 8300-08090
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Lengte 900 mm
Materiaaldikte diameter 8 mm
Toepasbaar op Onder andere DX discusslot 50, 70 en 90

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1