Dulimex DX WKB.040 waslijndraad PVC bundel 40 m - H30203573 - afbeelding 1
Dulimex DX WKB.040 waslijndraad PVC bundel 40 m - H30203573 - afbeelding 2

Dulimex DX WKB.040 waslijndraad PVC bundel 40 m 8600.WKB.040

Artikelnummer: H30203573

  • Waslijndraad
  • Dulimex DX
  • Type WKB.040
  • 8600.WKB.040
  • 8715076492186

van 1 € 89,58 per 5 stuks 3,16 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Waslijndraad
  • Merk Dulimex DX
  • Type WKB.040
  • 8600.WKB.040
  • 8715076492186

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8600.WKB.040
Alternatief artikelnummer leverancier 8600WKB040
EAN artikel 8715076492186
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140204762
EAN ompak 8714140204779
Intrastat CBS code 73121049
Artikel ID N10626775
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Facilitair - Huishoudelijk - Drogen - Drooglijnen - Drooglijn geplastificeerd
Productgroep Waslijndraden PVC transparant
Productsoort Waslijndraad
Type WKB.040
Minimale bestelhoeveelheid 5 stuks
Lengte per bundel 40 m

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1