Dulimex DX 763-03B voetketting op bundel 30 m lange schakel type 763 3 mm blank - H30201450 - afbeelding 1
Dulimex DX 763-03B voetketting op bundel 30 m lange schakel type 763 3 mm blank - H30201450 - afbeelding 2
Dulimex DX 763-03B voetketting op bundel 30 m lange schakel type 763 3 mm blank - H30201450 - afbeelding 3

Dulimex DX 763-03B voetketting op bundel 30 m lange schakel type 763 3 mm blank 9.815763003

Artikelnummer: H30201450

  • Voetketting op bundel
  • Dulimex DX
  • Type 763-03B
  • 9.815763003
  • 8713138846557

van 30 € 53,07 per 30 meter 0,31 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 14,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Voetketting op bundel

  • Merk Dulimex DX

  • Type 763-03B

  • 9.815763003

  • 8713138846557

  • DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) blank gepolijst wordt in combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, veel toegepast in bijvoorbeeld: Bouw en Industrie, Scheepsvaart en Watersport en Stallen- en kassenbouw

  • Technische info:

  • Een blank gepolijste ketting wordt vaak pas van een finish voorzien als het product deel uitmaakt van een compleet product

  • Decoratief is soms een roestige ketting gewenst

  • Blank gepolijste ketting roest relatief snel in een buitenomgeving

  • DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) blank gepolijst bestaat uit gelaste langschalmige C-schakels

  • Toepassingsadvies:

  • Deze voetketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden

  • Tijdens de productie wordt de ketting getest met een proeflast zoals weergegeven in de DIN 763

  • De opgegeven WLL geldt voor statische belasting en mag nooit worden overschreden!

  • Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel

  • Materiaal: staal

  • Finish: blank gepolijst

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

  • Normering: gelijkend DIN 763

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.815763003
Alternatief artikelnummer leverancier 9815763003
EAN artikel 8713138846557
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138806551
EAN ompak 8713138866555
Intrastat CBS code 73158200
Artikel ID N10036394
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kettingen - Voetkettingen - Voetketting langschalmig DIN 763 blank
Productgroep Voetkettingen op bundel type 763 blank
Productsoort Voetketting op bundel
Type 763-03B
Minimale bestelhoeveelheid 30 meter
WLL 55 kg
Lengte per bundel 30 m
D 3 mm
B 12 mm
T 26 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1