Dulimex DX 763-08IR voetketting op rol 16 m lange schakel type 763 8 mm RVS AISI 316 - H30201259 - afbeelding 1
Dulimex DX 763-08IR voetketting op rol 16 m lange schakel type 763 8 mm RVS AISI 316 - H30201259 - afbeelding 2
Dulimex DX 763-08IR voetketting op rol 16 m lange schakel type 763 8 mm RVS AISI 316 - H30201259 - afbeelding 3

Dulimex DX 763-08IR voetketting op rol 16 m lange schakel type 763 8 mm RVS AISI 316 8000.763.08RI

Artikelnummer: H30201259

  • Voetketting op rol
  • Dulimex DX
  • Type 763-08IR
  • 8000.763.08RI
  • 8716336634537

van 1 € 398,03 per rol 70,24 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Voetketting op rol

  • Merk Dulimex DX

  • Type 763-08IR

  • 8000.763.08RI

  • 8716336634537

  • DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) RVS AISI 316 is zeer goed beschermd tegen roest

  • De ketting is dan ook uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid

  • In combinatie met het DX RVS ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld: Bouw en Industrie, Scheepsvaart en Watersport en Stallen- en kassenbouw

  • Technische info:

  • DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) RVS AISI 316 bestaat uit gelaste langschalmige C-schakels

  • De ketting is gemaakt roestvaststaal

  • Roestvaststaal (RVS), in de volksmond ook wel roestvrijstaal genoemd, is volgens de Amerikaanse norm conform AISI 316

  • Het heeft een hoge corrosieweerstand, is onderhoudsvriendelijk en is niet-magnetisch

  • Zoals gezegd beschermd deze finishing de ketting zeer goed tegen roestvorming

  • Toepassingsadvies:

  • Deze voetketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden

  • Tijdens de productie wordt de ketting getest met een proeflast zoals weergegeven in de DIN 763

  • De opgegeven WLL geldt voor statische belasting en mag nooit worden overschreden!

  • Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel

  • Alternatief: Een alternatief dat ook erg geschikt is voor de buitentoepassing is thermisch verzinkte voetketting

  • Net als RVS is een thermisch verzinkte ketting ook zeer goed beschermd tegen roestvorming

  • Materiaal: RVS AISI 316

  • Finish: gepolijst

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

  • Normering: gelijkend DIN 763

  • Bijzonderheden: alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummers)

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.763.08RI
Alternatief artikelnummer leverancier 800076308RI
EAN artikel 8716336634537
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336634513
EAN ompak 8716336634520
Intrastat CBS code 73158200
Artikel ID N10396797
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kettingen - Kettingen op rol - Voetketting langschalmig op rol DIN 763 RVS A4
Productgroep Voetkettingen op rol type 763 RVS AISI 316
Productsoort Voetketting op rol
Type 763-08IR
Minimale bestelhoeveelheid 1 rol
WLL 400 kg
Lengte per haspel 16 m
D 8 mm
B 32 mm
T 52 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1