Dulimex DX BRKK 0070 broekkram 70 mm staal vernikkeld - H30200410 - afbeelding 1
Dulimex DX BRKK 0070 broekkram 70 mm staal vernikkeld - H30200410 - afbeelding 2

Dulimex DX BRKK 0070 broekkram 70 mm staal vernikkeld 0230.000.0700

Artikelnummer: H30200410

  • Broekkram
  • Dulimex DX
  • Type BRKK 0070
  • 0230.000.0700
  • 8714140161379

van 1 € 21,90 per 25 stuks 0,05 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Broekkram

  • Merk Dulimex DX

  • Type BRKK 0070

  • 0230.000.0700

  • 8714140161379

  • Materiaal: staal

  • Finish: vernikkeld

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 0230.000.0700
Alternatief artikelnummer leverancier 2300000700
EAN artikel 8714140161379
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140161355
EAN ompak 8714140161362
Intrastat CBS code 83014019
Artikel ID N10036089
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Facilitair - Huishoudelijk - Drogen - Droog hulpmiddelen - Broekkram
Productgroep Broekkrammen vernikkeld
Productsoort Broekkram
Type BRKK 0070
Minimale bestelhoeveelheid 25 stuks
Lengte 70 mm
Verpakking Bulkverpakking

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1