GB 212186 lijmkoppelstrip 400 mm 22x0,6 mm RVS 316 OG - H18000825 - afbeelding 1
GB 212186 lijmkoppelstrip 400 mm 22x0,6 mm RVS 316 OG - H18000825 - afbeelding 2
GB 212186 lijmkoppelstrip 400 mm 22x0,6 mm RVS 316 OG - H18000825 - afbeelding 3

GB 212186 lijmkoppelstrip 400 mm 22x0,6 mm RVS 316 OG 212186.0250

Artikelnummer: H18000825

  • Lijmkoppelstrip
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 212186
  • 212186.0250
  • 8714318057565

Vanaf 250 € 375,10 per 250 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
  • Lijmkoppelstrip

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 212186

  • 212186.0250

  • 8714318057565

  • Symmetrische geperforeerde platte lijmstrip voor het koppelen van gelijmde kalkzandsteen elementen en blokken

  • Lijmkoppelstrippen worden tijdens het lijmen verwerkt in de lintvoeg ter plaatse van een koppelnaad om de wand te stabiliseren

  • Oppervlaktebehandeling: 316 OG

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Lijmkoppelstrip

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 212186

  • 212186.0250

  • 8714318057565

  • Symmetrische geperforeerde platte lijmstrip voor het koppelen van gelijmde kalkzandsteen elementen en blokken

  • Lijmkoppelstrippen worden tijdens het lijmen verwerkt in de lintvoeg ter plaatse van een koppelnaad om de wand te stabiliseren

  • Oppervlaktebehandeling: 316 OG

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 212186.0250
Alternatief artikelnummer leverancier 2121860250
EAN artikel 8714318057565
EAN verpakking 8714318057572
Intrastat CBS code 73089059
Artikel ID N10631933
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productclassificatie IJzerwaren - Ankerwerk - Bouwverankering - Wandankers star - Lijmkoppelstrip RVS A4
Productgroep Ruwbouw en veiligheid
Productsoort Lijmkoppelstrip
Type 212186
Minimum besteleenheid 250 stuks
Verpakking Doos
Inhoud verpakking 250 stuks
Oppervlak RVS 316 OG
Oppervlaktebehandeling RVS 316 OG
Afmeting 400 mm
Materiaal 22x0,6 mm
Gatenpatroon 14/7 mm

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1