GB 80070004 S-haak nummer 35 35x11 mm diameter 3,3 mm EV - H18000602 - afbeelding 1
GB 80070004 S-haak nummer 35 35x11 mm diameter 3,3 mm EV - H18000602 - afbeelding 2

GB 80070004 S-haak nummer 35 35x11 mm diameter 3,3 mm EV 80070004.0100

Artikelnummer: H18000602

  • S-haak
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 80070004
  • 80070004.0100
  • 8714318013431

van 1 € 12,18 per 100 stuks 0,01 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • S-haak

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 80070004

  • 80070004.0100

  • 8714318013431

  • Oppervlaktebehandeling: EV

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 80070004.0100
Alternatief artikelnummer leverancier 800700040100
EAN artikel 8714318013431
EAN verpakking 8714318112080
Intrastat CBS code 73182900
Artikel ID N10632899
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productgroep Klein ijzerwaren en diversen
Productsoort S-haak
Type 80070004
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
Uitvoering Nummer 35
Verpakking Doos
Oppervlakte EV (elektrolytisch verzinkt)
Afmeting 35x11 mm
Afmeting 2 Diameter 3,3 mm
Overige maatvoeringen Nummer 35

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1